Kronos 2500 18 metrów Boguslav

€10 460.00 +23% VAT

Location32-250 Charsznica, PL
Delivery available
Funding available
ConditionNew
Advertiser statusPrivate
Production Year-
Producent Inne
Ten nowoczesny opryskiwacz zaczepiany jest wyposażony we wszystko, co jest niezbędne do pomyślnego wykonania jego zadań. Ma doskonałą zdolność przełajową, a także ma kilka cech konstrukcyjnych, które sprawiają, że jego obsługa jest prosta i wygodna.

 Komputer sterujący — ARAG Bravo 180 (na 3 sekcje) zasługuje na szczególną uwagę. Pozwala kontrolować szereg parametrów: poziom cieczy w zbiorniku, prędkość, leczony obszar, czas przetwarzania, ciśnienie, szybkość przepływu, zvamierzoną trasę, ilość wlewanej cieczy i kilka innych.

 Ważną rolę w łatwości obsługi opryskiwacza odgrywa 28-litrowy mikser, który jest wyposażony w specjalne urządzenie umożliwiające mycie pojemników.

 Ponadto operator maszyny może, bez zatrzymywania ruchu i bez opuszczania kabiny ciągnika, zmieniać wysokość belki hydraulicznej (zakres 0,6 m - 1,8 m), a także płynnie regulować szerokość toru opryskiwacza (zakres 1,4 m - 2,1 m).

 Godna uwagi była również niezawodność całego urządzenia i jego poszczególnych elementów. Aby upewnić się, że stężenie płynu roboczego w plastikowym zbiorniku opryskiwacza o objętości 2000 litrów zawsze pozostaje na odpowiednim poziomie, zainstalowano w nim zestaw dwóch mieszalników typu wtryskowego. Aby zapewnić długoterminową, nieprzerwaną i wydajną pracę systemu natryskowego, zastosowano w nim dysze do 3 opryskiwaczy wtryskowych (ID) firmy Lechler (Niemcy).

 Odporność na korozję metalowej ramy ramy oraz belki hydraulicznej jest zapewniona przez zastosowanie piaskowania i malowania proszkowego przy ich produkcji.

 Aby wytłumić oscylacje belki i zapewnić stabilność jej położenia podczas pracy, zapewniono mechanizm wahadłowy i specjalny system składający się z kilku elementów hydraulicznych i mechanicznych.

 Nawet zderzenie belki polowej z małymi przeszkodami nie stanowi problemu, pod warunkiem, że jej odchylenie nie przekracza 15˚ stopni od pionu i 45˚ od poziomu. W takim przypadku belki zostanie po prostu przywrócona do poprzedniej pozycji przez mechanizm antykolizyjny.

 Długość wolumetrycznej konstrukcji belki hydraulicznej wynosi 18 metrów. To mniej niż niektóre inne modele jednak obszar przetwarzania nie koniecznie musi być gorszy niż w modelach z dłuższymi belkami przy normalnej prędkości, ze względu na możliwość przetwarzania przy wyższej prędkości. Jest to możliwe dla opryskiwacza o dużym prześwicie (650 mm) i kołach o dużej średnicy (R42). Podana cena netto dotyczy podstawowej wersji Model z wysuwanym dyszlem i regulowaną mechanicznie stopą podporową - 11 580 € netto
Views: 213

Advertiser

CompanyObrót maszynami rolniczymi - kupuj i sprzedawaj rozsądnie
First nameMarcin
Last nameMachejek
StreetCharsznica
Postcode32-250
CityCharsznica
CountryPL
We speakpolski
Show profile

Contact seller

Toptraktor mobile applications

TopTraktor GooglePlay TopTraktor AppStore